İÇERİK ÜRETİCİSİ SSS

İÇERİK ÜRETİCİSİ SSS

Resmi SSS sayfamızda İçerik Üreticisi Programı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Below you'll find additional information about the MY.GAMES Content Creator Program.  If the information you're looking for can't be found below please feel free to contact our team by emailing influencers@corp.my.com.

Aşağıda MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı hakkında ek bilgiler bulabilirsiniz.  Aradığınız bilgiye aşağıdan ulaşamazsanız lütfen influencers@corp.my.com adresine e-posta göndererek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

TEMEL BİLGİLER

İçerik Üreticisi Programı'na nasıl kaydolurum?
Kaydolma işlemi hızlı ve basittir. İçerik Üreticisi Programı'na nasıl kaydolacağınıza dair daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bilmem gereken başka uygunluk kriterleri var mı?
MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı'na katılma ön koşulları şunlardır:

  • Bir oyun içeriği yayıncısı olarak en az haftada bir kez Conqueror's Blade içeriği üretiyor olmalısınız.
  • Bir video yayıncısı olarak (YouTube, Facebook vb.) iki haftada bir kez Conqueror's Blade içeriği üretiyor olmalısınız.
  • Kanalınızda en az 225 takipçi veya abone olmalı.
  • En az 18 yaşında olmalısınız.
  • Kanalınız, platformun (örneğin Twitch, Youtube, Mixer, Facebook vb.) Hizmet Şartlarıyla uyumlu olmalı.
  • Kanalınızdaki içerik, Conqueror's Blade Hizmet Şartlarını ihlal edemez veya ihlal etmeyi teşvik edemez.
  • Kanalınızda yüksek kaliteli içerik üretiyor olmalısınız.
  • Conqueror's Blade topluluğunun pozitif üyesi olmalısınız.

Ek olarak, İçerik Üreticisi Programı'nda olabildiğince fazla dili desteklemeye çalışıyoruz ama ekibimizle iletişim kurabilmek için belirli bir seviyede İngilizce yetkinliği gerekeceğini aklınızda bulundurun.

İçerik Üreticisi Programı'nın üyeleri için herhangi bir kılavuz var mı?
Evet, MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı Kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik Üreticisi Programı'na katılmak bana ne kazandırır?
İçerik Üreticisi Programı'na katılmak size hasılat payı programı, hediye kodları, kanalınızın ve etkinliklerinizin tanıtımı ve Conqueror's Blade ekibine doğrudan erişim gibi birçok kazanç sağlar.

Hediye kodlarıyla ilgili bir kılavuz var mı?
Hediye kodlarını nasıl edineceğiniz ve nasıl kullanacağınız dahil olmak üzere kodlarla ilgili ek bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı'na hangi oyunlar uygun?
İçerik Üreticisi Programı şu anda yalnızca Conqueror's Blade ve Skyforge oyunları için içerik üretmek isteyen içerik üreticileri ve influencer'lar tarafından kullanılabilir.

Farklı bir MY.GAMES oyunu için İçerik Üreticisi veya Influencer'ım. MY.GAMES İçerik Üreticisi Programından faydalanabilir miyim?
İçerik Üreticisi Programı şu anda yalnızca Conqueror's Blade ve Skyforge oyunları için içerik üretmek isteyen içerik üreticileri ve influencer'lara uygundur. Ama MY.GAMES, diğer MY.GAMES oyunlarına içerik üreten kişileri de çeşitli yollarla desteklemektedir.Diğer MY.GAMES oyunlarına içerik üreten bir influencer'sanız lütfen influencers@corp.my.com adresinden ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Diğer MY.GAMES Oyunları için nasıl içerik üreticisi olabilirim?
Diğer MY.GAMES oyunlarına içerik üreten bir içerik üreticisiyseniz lütfen influencers@corp.my.com adresinden ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı, konsol influencer'larına açık mı?
İçerik Üreticisi Programı şu an için yalnızca PC içerik üreticileriyle sınırlıdır fakat programı ileri bir tarihte konsol içerik üreticilerini de dahil edecek şekilde genişletme planlarımız var.

KAZANÇLAR

İçerik Üreticileri MY.GAMES Ekibiyle nasıl iletişime geçiyor?
İçerik Üreticisi Programı'na katıldığınızda MY.GAMES Ekibi, bizimle nasıl iletişime geçeceğiniz konusunda sizi bilgilendirecek. Ek olarak, daha fazla sorunuz varsa influencers@corp.my.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İçerik Üreticisi Programı'ndan kazandığım parayı nasıl alırım?
İçerik Üreticisi Programı'na katıldığınızda MY.GAMES Market'ten yapılan Conqueror's Blade Paketleri satışlarıyla gelir elde etmeye hak kazanırsınız. Oyuncular, Market'te bulunan Conqueror's Blade İçerik Üreticisi Programı Paketlerini satın aldığında içerik üreticileri, ilgili satıştan elde edilen gelirin %25'ini alır. Gelir Paylaşımına dair daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Donation Alerts nedir?
Donation Alerts içerik üreticileri için oluşturulan bir araç grubudur. Bu araçlar; ekrandaki bilgileri görüntüleyebilmenizi, kitleniz için bağış kampanyaları oluşturmanızı, İçerik Üreticisi Programı gelir paylaşımından elde ettiğiniz geliri yönetmenizi sağlar. Donation Alerts'e dair daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Donation Alerts'e kaydolmak zorunda mıyım?
İçerik Üreticisi Programı gelir paylaşımına katılmak istiyorsanız bir Donation Alerts hesabınız olmalıdır.

Donation Alerts araçlarını akışımda kullanmam gerekiyor mu?
İçerik üreticilerinin ve influencer'ların, istemedikleri takdirde Donation Alerts'ün sunduğu herhangi bir aracı kullanması gerekmiyor. Donation Alerts, yalnızca İçerik Üreticisi Programı gelir paylaşımından elde ettiğiniz geliri yönetmek için de kullanılabilir.

Gelirin yüzde kaçı içerik üreticilerine verilir?
Gelir paylaşımına katılan İçerik Üreticisi Programı üyeleri, Market'te satılan Conqueror's Blade İçerik Üreticisi Paketi satışlarından elde edilen gelirin %25'ini alır. Bu gelirin nasıl izlendiğine dair daha fazla bilgi için lütfen Donation Alerts ve MY.GAMES Market makalesini okuyun.

MY.GAMES Market'te İçerik Üreticisi Programı'na özel bir Conqueror's Blade paketi var mı?
Evet, İçerik Üreticisi Programı gelir paylaşımı için Market'te en az bir paket mevcut olacak.

Market'te bulunan içerik üreticisine özel paketlerden kimler yararlanabilir?
İçerik üreticisine özel paketler, yalnızca nadir durumlarda oluşturulur ve genellikle çok geniş izleyici kitleleri olan içerik üreticileri için ayrılır.

Üretici Paketi, Steam'de satışa çıkacak mı?
Üretici Paketi, Steam'de satışa çıkmayacak ama Steam oyuncuları, Steam yetkilendirmesini kullanarak giriş yaptığında paketi Market'te satın alabilecek. Oyuncunun Steam yetkilendirmesi kullanıp giriş yaparak Market'te satın aldığı paketler, hem MY.GAMES hem Steam oyuncuları için web envanterinde görünecek. Ama paket, oyuncunun Steam kütüphanesinde görünmeyecek.

Gelir paylaşımı programından kazandığım parayı nasıl alırım?
MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı gelir paylaşımına katılan içerik üreticileri, programdan kazandıkları gelirleri yönetmek ve çekmek için Donation Alerts'ü kullanacak. MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı'na katıldığınızda MY.GAMES ekibi, gelir paylaşımına nasıl katılacağınıza ve gelirinizi nasıl alacağınıza dair ayrıntılı bilgiyi sizinle paylaşacak!

MY.GAMES Market ve Donation Alerts'e dair daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

MY.GAMES Content Creator Program hakkında

MY.GAMES İçerik Üreticisi Programı, Conqueror's Blade ve Donation Alerts ekiplerinin desteğiyle video üreticilerinin, yayıncıların ve sosyal medya influencer'larının ödül kazanması ve kanallarını büyütmesi için bir fırsattır! 

MY.GAMES Hakkında:

MY.GAMES, ofisleri Amsterdam (NL) ve San Jose'de (ABD) bulunan, Kuzey Amerika ve Avrupa'da yoğunlaşan küresel bir çevrimiçi hizmet platformudur. MY.GAMES olarak, çalışanlarımıza ilham veren, izleyici kitlesi oluşturan ve oyuncularımızı her gün eğlendiren devasa projeler yaratma amacı güdüyoruz. Sıkı çalışma ve bağlılıkla, herkesin tek bir oyun tutkusunda birleşmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Telif Hakkı © 2019 MY.GAMES. Daha fazla bilgi için MY.GAMES sitesini ziyaret edin.

Booming Tech Hakkında:

Booming Tech, birinci sınıf AAA oyunları yaratmayı hedefleyen bir oyun geliştirme stüdyosudur. Kendi motoru CHAOS'u yaratan Booming Games stüdyosu, kendi yenilikçi şirket içi araçlarından bir oyun imparatorluğu kurdu. CHAOS'tan çıkan ilk oyun olan Conqueror's Blade, askeri tarihi eşsiz bir biçimde yansıtmayı ve en etkileyici ortaçağ savaş deneyimini sunmayı amaçlayan epik bir aksiyon ve savaş oyunudur. Daha fazla bilgi için boomingtech.com sitesini ziyaret edin.