PROGRAM TWÓRCÓW: FAQ

PROGRAM TWÓRCÓW: FAQ

Więcej informacji o programie twórców znajdziesz w oficjalnej zakładce FAQ.

Poniżej znajdziesz również dodatkowe informacje o programie twórców MY.GAMES. Jeśli poniżej nie zawarto informacji, której szukasz, wyślij wiadomość do naszego zespołu na adres e-mail influencers@corp.my.com.

PODSTAWY

Jak zapisać się do programu twórców?
Rejestracja jest szybka i prosta. Więcej informacji dotyczących zapisania się do programu twórców znajdziesz tutaj.

Czy są inne kryteria do zakwalifikowania się, które należy spełnić?
Wymagania, żeby dołączyć do programu twórców MY.GAMES, są następujące:

  • Dla streamerów: grasz w Conqueror’s Blade przynajmniej raz w tygodniu.
  • Dla nagrywających filmy (na YouTube, Facebooku, itp.): publikujesz materiały raz na dwa tygodnie.
  • Posiadasz przynajmniej 500 obserwatorów lub subskrybentów.
  • Masz ukończone 18 lat.
  • Twój konto musi spełniać Warunki użytkowania serwisu (Twitcha, YouTube’a, Mixera, Facebooka itd.).
  • Twoja twórczość nie może łamać lub zachęcać do łamania Warunków użytkowania gry Conqueror’s Blade.
  • Tworzysz na kanale materiały wysokiej jakości.
  • Jesteś członkiem społeczności Conqueror’s Blade.

Dodatkowo należy pamiętać, że staramy się zaimplementować dużą liczbę różnych języków w programie twórców treści. Jednak pewna znajomość języka angielskiego jest konieczna do porozumiewania się z naszymi pracownikami.

Czy istnieją jakieś wskazówki dla korzystania z programu twórców?
Tak. Wskazówki dla programu twórców MY.GAMES można znaleźć tutaj.

Co mogę zdobyć za skorzystanie z programu twórców?
Program twórców oferuje dużo korzyści, w tym funkcję podziału przychodów, kody giveaway, sposoby na promowanie kanału i twoich materiałów oraz bezpośrednią komunikację z zespołem Conqueror’s Blade.

Jakie są wskazówki dotyczące kodów giveaway?
Dodatkowe informacje o kodach giveaway, w tym jak je zdobyć i jak należy ich używać, można znaleźć tutaj.

Jakie gry są dostępne w ramach programu twórców MY.GAMES?
Program twórców jest obecnie dostępny tylko dla autorów treści i influencerów, którzy chcą tworzyć materiały nawiązujące do Conqueror’s Blade i Skyforge.

Jestem autorem treści/influencerem dla innej gry od MY.GAMES. Czy mogę skorzystać z programu twórców MY.GAMES?
Program twórców jest obecnie dostępny tylko dla autorów treści i influencerów, którzy chcą tworzyć materiały nawiązujące do Conqueror’s Blade i Skyforge. Jednak MY.GAMES zapewnia wsparcie twórcom, którzy preferują inne tytuły, na wiele sposobów.

Jeśli jesteś influencerem, który preferuje inne tytuły od MY.GAMES, napisz do naszych pracowników na adres e-mail influencers@corp.my.com.

Jak mogę stać się twórcą innych gier MY.GAMES?
Jeśli jesteś twórcą, który preferuje inne tytuły od MY.GAMES, napisz do naszych pracowników na adres e-mail influencers@corp.my.com.

Czy do programu twórców MY.GAMES mogą dołączyć influencerzy konsolowi?
Na ten moment program twórców jest ograniczony tylko do użytkowników PC, lecz w późniejszym czasie mamy w planach poszerzenie go o posiadaczy konsol.

KORZYŚCI

Jak twórcy kontaktują się z pracownikami MY.GAMES?
Gdy przyłączysz się do programu twórców, pracownicy MY.GAMES poinformują cię, jak można się z nimi skontaktować. Dodatkowe zapytania można wysyłać na adres e-mail influencers@corp.my.com.

Jak mogę odebrać pieniądze zarobione w programie twórców?
Po dołączeniu do programu twórców masz szansę na otrzymywanie przychodu ze sprzedaży pakietów z gry Conqueror’s Blade na MY.GAMES Market. Jeśli gracze kupią dostępny pakiet (lub pakiety) z programu twórców w Conqueror’s Blade z zakładki Market, twórcy otrzymują 25% przychodu z tej transakcji. Więcej informacji o podziale przychodu można uzyskać tutaj.

Czym jest Donation Alerts?
Donation Alerts to zestaw narzędzi dla autorów treści. Narzędzia te obejmują m.in. możliwość wyświetlenia ekranu informacji, tworzenia kampanii dotacji dla grona odbiorców i zarządzania zarobkami z podziału przychodu w programie twórców. Więcej informacji o Donation Alerts znajdziesz tutaj.

Czy muszę się rejestrować na Donation Alerts?
Jeśli chcesz mieć możliwość podziału przychodu z programu twórców, musisz posiadać konto Donation Alerts.

Czy muszę używać narzędzi Donation Alerts na moim streamie?
Twórcy oraz influencerzy nie muszą używać żadnych narzędzi dostępnych w Donation Alerts, jeśli nie chcą. Donation Alerts może być użyte tylko do zarządzania zarobkami w ramach podziału przychodu w programie twórców.

Jaki procent zysków należy się twórcom?
Członkowie programu twórców, którzy korzystają z podziału przychodu, otrzymają 25% ze sprzedaży pakietu programu twórców Conqueror’s Blade poprzez Market. Więcej informacji o tym, jak śledzić przychody, znajdziesz w artykule o Donation Alerts & MY.GAMES Market.

Czy jest specjalny pakiet Conqueror’s Blade, dostępny w Market MY.GAMES, tylko dla uczestników programu twórców?
Tak. Market będzie miał w swojej ofercie przynajmniej jeden pakiet podziału przychodów w programie twórców.

Kto kwalifikuje się do zdobycia pakietu programu twórców poprzez Market?
Specjalne pakiety twórców są dostępne podczas rzadkich wydarzeń i zarezerwowane dla twórców o dużej lub ogromnej liczbie odbiorców.

Czy pakiet twórców będzie dostępny do kupienia na Steamie?
Pakiet twórców nie będzie dostępny na Steamie. Jednak gracze steamowi będą mogli nabyć go przez Market, jeśli zalogują się za pomocą autoryzacji Steama. Pakiety, zakupione przez Market po zalogowaniu z wykorzystaniem danych konta Steam, pojawią się w ekwipunku online dla graczy MY.GAMES, jak i steamowych. Potwierdzamy, że pakiet nie pojawi się w bibliotece na koncie Steam.

Jak odebrać pieniądze z podziału przychodów w programie twórców?
Twórcy, którzy korzystają z podziału przychodów w programie twórców MY.GAMES, stosują Donation Alerts do zarządzania i wypłacania zarobkami zdobytymi w trakcie programu. Gdy dołączysz do programu twórców MY.GAMES, pracownicy przekażą ci szczegóły dotyczące korzystania z podziału przychodów w programie twórców i wyjaśnią jak odebrać swój przychód!

Więcej informacji dotyczących Market MY.GAMES oraz Donation Alerts znajdziesz tutaj.

Więcej o MY.GAMES Content Creator Program

O PROGRAMIE TWÓRCÓW MY.GAMES

Program twórców MY.GAMES to szansa dla twórców materiałów filmowych, streamerów i influencerów w mediach społecznościowych, by mogli zdobywać nagrody i rozwijać swoje kanały dzięki wsparciu Conqueror’s Blade i Donation Alerts! 

O MY.GAMES:

MY.GAMES to ogólnoświatowa platforma usług online, której głównym odbiorcą jest Ameryka Płn i Europa. Biura są w Amsterdamie (NL) i San Jose (USA). W MY.GAMES angażujemy się w organizowanie ogromnych projektów, które motywują pracowników, trafiają do publiczności i interaktywnie bawią graczy każdego dnia. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu chcemy, żeby jedna wspólna pasja – granie w gry – zjednoczyła wszystkich. Prawa autorskie © 2019 MY.GAMES. Odwiedź MY.GAMES po więcej informacji.

O Booming Tech:

Booming Tech to studio produkujące gry, poświęcone tworzeniu światowej sławy gier AAA. Po stworzeniu własnego silnika CHAOS) studio – dzięki własnym innowacyjnym narzędziom – rozpoczęło formowanie imperium gier. Pierwsza gra, co powstała z CHAOS-u, to Conqueror’s Blade. Epicki tytuł pełen bitewnej akcji, który odwzorowuje historię w wyjątkowy sposób i zapewnia immersję oraz autentyczność średniowiecznych wojen. Odwiedź boomingtech.com po więcej informacji.